kontrast off Przeszukaj artykuły
Nasz profil na Facebook
AMOL
CZY WIESZ, ŻE...

Amol to lek dla każdego

Czy znasz lek, który jest przyjemny w użyciu? Po niektóre preparaty lubimy sięgać ze względu na ich zapach lub smak. Czasem pamiętamy je z babcinej apteczki, cenimy za naturalny skład, jesteśmy do nich przyzwyczajeni, ufamy im. Takim lekiem jest Amol.

Siła natury dostępna dla każdego

Współczesny styl życia coraz częściej sprawia, że czujemy się zmęczeni, zestresowani, zaniedbujemy zdrowie, borykamy się z różnymi dolegliwościami i skutkami zanieczyszczeń środowiska. Potrzebujemy preparatów, które będą wspomagać na co dzień. Niewiele jest jednak produktów leczniczych, po które może sięgnąć właściwie każdy. Dlatego tak chętnie sięgamy po zioła i domowe sposoby kuracji. Jednym słowem: coraz częściej doceniamy mądrość naszych babć. A skoro staramy się zmienić styl życia na zdrowszy, starannie dobieramy produkty żywnościowe, stawiamy na aktywność fizyczną, pamiętajmy też, by nasze prozdrowotne zachowania obejmowały również sferę leczenia. Jak często przyjmujemy leki? Czy stawiamy na substancje naturalne czy chemiczne? Przecież to też wpływa na nasz organizm i jego układ odpornościowy. Wybierajmy zatem te, które stworzyła natura. Ekologia może obejmować najważniejsze obszary naszej działalności i sposobu życia. A preparaty na bazie ziół naprawdę działają i doskonale wpisują się w styl eko-life.

Dobra tradycja

Pozytywne doświadczenia związane z przyjmowaniem leków często związane są z tradycją rodzinną. Przez lata babcie i mamy przekazują nam sprawdzone sposoby na zwalczanie przeziębienia czy przeciwdziałania chorobom. Amol to roztwór mentolu i mieszaniny naturalnych olejków eterycznych – pomocny, gdy boli głowa, mięśnie, ukąsi owad, czujemy się przeziębieni lub mamy dolegliwości trawienne. Jest łatwo dostępny w aptece bez recepty. Dlatego wiele osób po prostu lubi go mieć w domowej apteczce. Jak mówią – na wszelki wypadek.