kontrast off Przeszukaj artykuły
Nasz profil na Facebook
AMOL
CZY WIESZ, ŻE...

Z czym kojarzy się Amol?

Niezależnie od tego czy mamy lat 8 czy 58, kiedy czujemy się źle, potrzebujemy wsparcia i opieki. Jako dorośli takich sytuacjach sięgamy po leki, do których mamy zaufanie. Wierzymy też, że łagodność natury wraz z siłą działania przyniesie ukojenie w dolegliwościach.

Moc z natury

Kiedy sięgamy po lek, kluczowe wydają się być zaufanie, bezpieczeństwo i skuteczność. Amol istnieje na rynku ponad 100 lat, jest używany od pokoleń, a zwyczaj jego stosowania, np. w przypadku bólu głowy czy brzucha, często przekazywany jako rodzinna tradycja. W wielu domach stanowi podstawowe lekarstwo – uniwersalne, zawsze pod ręką i pewne w działaniu. Często kojarzy się z ciepłem i opieką babci i mamy, bo kto z nas nie pamięta sytuacji, kiedy leżeliśmy chorzy w łóżku, a wszyscy w domu starali się pomóc, np. nacierając skronie przy nieznośnym bólu głowy, i podając krople, które złagodzą ból brzucha po ciężkostrawnym posiłku. Bywają leki, które wspominamy z sentymentem, pamiętając troskę naszych najbliższych. Amol jest jednym z nich.

Na dobry humor

Zdrowi domownicy to dobre samopoczucie całej rodziny. Energia do zabawy dla dzieci, chęć aktywnego spędzania czasu dla dorosłych. Mniej zmartwień, więcej uśmiechu. A kiedy mamy dobry humor i dużo siły, niestraszne nam jesienne pluchy, zimowe zaspy czy wiosenne roztopy. Chętnie pakujemy się i ruszamy na wycieczkę – do lasu, zwiedzać, poznawać nowe miejsca. A przebywanie na świeżym powietrzu tylko nas hartuje, więc nie chorujemy i mamy więcej siły i czasu na robienie przyjemnych rzeczy, realizowanie planów, osiąganie zawodowych celów. Taki spokój zyskujemy, gdy systematyczne dbamy o zdrowie. Dlatego warto sięgnąć po Amol.