kontrast off Przeszukaj artykuły
Nasz profil na Facebook
Dolegliwości trawienne
Dolegliwosci trawienne

Amol - lek na dolegliwości dyspeptyczne

Amol bogaty jest w naturalne olejki z ziół i roślin wykazujących właściwości wspomagające leczenie dolegliwości dyspeptycznych. To skuteczny lek na trawienie, który nie tylko wspiera nasz organizm, ale również pomaga łagodzić przebieg niektórych objawów.

Lek na ból brzucha

Amol to skuteczny lek na ból brzucha wynikający z problemów trawiennych. Gdy pojawiają się dolegliwości, należy rozcieńczyć 10-15 kropli Amolu w płynie np. wodzie lub herbacie rumiankowej i powoli wypić. Preparat działa łagodząco na różnorodne dolegliwości dyspeptyczne, takie jak np. wzdęcia, niestrawność, nudności, uczucie przejedzenia itp.

Lek na ból żołądka

Amol to wspomagający lek na ból żołądka o działaniu rozkurczającym, który może skutecznie łagodzić dolegliwości bólowe wynikające z problemów trawiennych. Amol na żołądek powinien być stosowany doustnie. Najlepiej jest połączyć 10-15 kropel preparatu z herbatą miętową, a dla wzmocnienia efekt można dodatkowo nacierać nim brzuch przez kilka minut. Amol to naturalny i łagodny lek na ból żołądka bez recepty.

Lek na wzdęcia

Amol to także skuteczny lek na wzdęcia brzucha, pomagający złagodzić dolegliwości z nimi związane. Wzdęcia to problem, z którym boryka się bardzo wiele osób. Niekiedy pojawiają się incydentalnie, jednakże w wielu przypadkach to częsta, regularnie ujawniająca się dolegliwość.

Dlaczego Amol to skuteczny lek na wzdęcia? Przede wszystkim pomaga w trawieniu i zmniejsza uczucie pełności w brzuchu. Jeśli w codziennej diecie pojawia się duża ilość tłuszczu i węglowodanów, a dodatkowo większość spożywanych produktów zawiera sporo cukru, ostrych przypraw lub sztucznych dodatków, organizm może być narażony na nieprzyjemne dolegliwości żołądkowe. Wówczas niezbędne jest odpowiednie lekarstwo na wzdęcia.

Amol na wzdęcia okazuje się zbawienny głównie dzięki zawartości z naturalnych olejków, m.in. goździkowego, cynamonowego czy mięty pieprzowej. Wykazują one właściwości rozkurczowe. Ten tradycyjny preparat na wzdęcia może być przyjmowany doraźnie w przypadku wystąpienia dolegliwości. Wystarczy rozpuścić 10-15 kropli Amolu z płynem lub cukrem i tak przygotowany specyfik przyjmować do 3 razy dziennie. Optymalna zawartość ziołowych olejków eterycznych dodatkowo wpływa również na ogólne samopoczucie organizmu. Jeśli więc zamierzamy sięgnąć po leki na wzdęcia bez recepty, warto zwrócić uwagę na Amol.

Lek na niestrawność

Amol to również skuteczne lekarstwo na niestrawność. W sytuacji, gdy borykamy się z tego rodzaju problemami, warto jest zastosować 10-15 kropel preparatu rozcieńczonego wodą lub herbatą. Można również połączyć krople Amolu z cukrem. Tak przygotowany lek na niestrawność należy spożywać do trzech razy na dobę aż do ustąpienia dolegliwości. Zioła na niestrawność zawarte w Amolu, a właściwie olejki eteryczne w nich zawarte, mogą wspomóc organizm w walce z niestrawnością, która może objawiać się w bardzo nieprzyjemny sposób.

Lek na mdłości

Amol w swoim składzie zawiera również zioła na mdłości. Gdy odczuwamy tego rodzaju dolegliwości, należy przyjąć Amol rozcieńczony w napoju lub połączony z cukrem. Dla wzmocnienia efektu i polepszenia samopoczucia warto również nacierać Amolem czoło i skronie.